Офіційні правила рекламної акції «SATELIT БАГААТООО ФІЛЬМІВ»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Рекламна акція «SATELIT БАГААТООО ФІЛЬМІВ» (далі — «Акція») проводиться з метою формування та підтримання обізнаності потенційних споживачів до телевізорів торговельної марки «Satelit» («Сателіт»), які мають функцію Smart TV модельного ряду 2021, 2022 року  виробництва та моделі серії 24H9100ST, 32H9100ST, 42F9100ST, 43F9100ST, 32H9200WS, 43U9200WS, 50U9100ST, 55U9200WS і має на меті стимулювання споживчого попиту на зазначені товари.

1.2. Акція проводиться відповідно до чинного законодавства та згідно з цими Офіційними Правилами (далі — «Правила»).

1.3. Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ “ЛАНТА-Р” адреса: 03058, м. Київ, вул. Машинобудівна, буд.8, офіс 150, код ЄДРПОУ 39804274 (далі — «Організатор»). Організатор має право залучати до проведення Акції третіх осіб. Треті особи, в цьому випадку, мають право використовувати персональні дані Учасника в межах, необхідних для виконання поставлених завдань.

1.4. Під «Сервісами» розуміються сервіси «MEGOGO.NET», «SWEET.TV», «КІЇВСТАР.ТБ», адміністраторами яких є юридичні особи, що у передбаченому законом порядку володіють цими Сервісами, та надають Учасникам Акції послуги з доступу до контенту на власному сервісі (далі – «Адміністратор сервісу»).

1.5. Акційна продукція — телевізори торговельної марки Satelit, які мають функцію Smart TV 2021, 2022 р. виробництва та моделі серії 24H9100ST, 32H9100ST, 42F9100ST, 43F9100ST, 32H9200WS, 43U9200WS, 50U9100ST, 55U9200WS імпортовані на митну територію України (далі – «Акційна продукція»).

1.6. Акція не є азартною грою та не може бути використана як азартна гра за будь-яких умов.

1.7. Учасник несе особисту відповідальність за можливі наслідки не ознайомлення з цими Офіційними Правилами.


2. СТРОКИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Строк проведення Акції — по «31» березня 2023 р. включно.

2.2. Акція проводиться по всій території Україні, крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС. Придбання Акційної Продукції є можливим у місцях продажу такої Акційної Продукції, перелік яких розміщений на сторінці Акції в мережі Інтернет за адресою: http://promo.satelit.ua 

2.3. Строки, зазначені в цих Правилах, визначаються місяцями та днями. При цьому «місяць» означає відповідний календарний місяць із кількістю днів, яку він має; слово «день» означає календарний день у випадку, коли мається на увазі робочий день, про це прямо зазначається у Правилах.


3. ПРАВО НА УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасником Акції може бути повнолітня та дієздатна фізична особа, яка зареєстрована та/або постійно проживає на території України, крім зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій, яка в період проведення Акції придбала Акційну Продукцію та виконала всі умови Правил.

3.2. В Акції забороняється брати участь неповнолітнім, обмежено дієздатним, недієздатним особам, працівникам і представникам Організатора, пов’язаним з ними особам, членам сімей таких  працівників і представників, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, що мають безпосереднє відношення до організації або проведення цієї Акції.


4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1. Для участі в Акції необхідно у період - по «31» березня 2023 р. (включно) придбати 1 (одну) одиницю Акційної продукції модельного 2021, 2022 року виробництва, моделі серії 24H9100ST, 32H9100ST, 42F9100ST, 43F9100ST, 32H9200WS, 43U9200WS, 50U9100ST, 55U9200WS. 

4.2. Для отримання заохочення Учаснику Акції необхідно зареєструватися на промо сторінці  http://promo.satelit.ua та у відповідному сервісі у строк до «31» березня 2023 р. включно. Здійснити реєстрацію та активацію доступу на відповідному сервісі згідно з наступним порядком:


4.2.1. Для сервісу MEGOGO.NET:   
1. Відкрийте додаток MEGOGO на своєму Satelit Smart TV   
2. Натисніть на «Отримати» на стартовому екрані додатку MEGOGO, або натисніть на зображення подарунку в розділі «Каталог».**   
*Сервіс надається при наявності доступу до мережі інтернет.   
**Якщо у вас вже є активна передплата — у подарунок   
буде нараховано 25 балів лояльності MEGOGO


4.2.2. Для сервісу SWEET.TV:   
1.    Відкрийте додаток SWEET.TV на своєму Smart TV від Satelit   
2.    Пройдіть безкоштовну реєстрацію за номером телефону   
3.    Зайдіть в особистий кабінет   
4.    Знайдіть розділ «Промокоди»   
5.    В поле для промокоду введіть 6 останніх символів з серійного номеру свого телевізора. Серійний номер знаходиться на задній   
частині корпусу телевізора.   
6.    Насолоджуйтеся переглядом!


4.2.3. Для сервісу Київстар ТБ:   
1.    Відкрийте меню Smart TV на телевізорі Satelit та оберіть у зоні рекомендованих додатків Київстар ТБ   
2.    Пройдіть безкоштовну реєстрацію за номером телефону   
3.    У розділі «Профіль» оберіть «Ввести промокод». Серійний номер знаходиться на задній частині корпусу телевізора.   
4.    Введіть серійний номер телевізора Satelit у відповідне поле   
5.    Насолоджуйтеся переглядом захоплюючих фільмів, мультфільмів та серіалів протягом 90 днів з моменту активації промокоду


4.3. Під «Заохоченням» мається на увазі надання Учаснику Акції вільного доступу до контенту, розміщеного на сервісах «MEGOGO.NET», «SWEET.TV», «Київстар ТБ» на умовах та в порядку, визначених цими Правилами, з урахуванням особливостей, передбачених пунктом 4.4. цих Правил.

4.4. Вільний доступ до контенту Сервісів передбачає:


4.4.1. Для сервісу MEGOGO.NET Право безоплатного перегляду контенту на Сервісі MEGOGO.NET за Передплатою «Кіно по передплаті» на 3 (три) місяці за умови відсутності у користувача активної передплати на Сервісі MEGOGO.NET під час активації подарунку. Після спливу 3 (трьох) місяців доступу до сервісу MEGOGO.NET доступ може бути подовжений Учасником на загальних засадах, відповідно до умов користування сервісом MEGOGO.NET. Послуги сервісу MEGOGO.NET надає ТОВ «Мегого» (04080, Україна, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, буд. 18-В, код ЄДРПОУ 38347009). Після активації доступу до Передплати на сервісі megogo.net, Учасник Акції стає Користувачем сервісу megogo.net.


4.4.2. Для сервісу SWEET.TV Право вільного доступу до контенту за допомогою сервісу «SWEET.TV». Зокрема, протягом 3 (трьох) місяців із дня реєстрації Учасника Акції на сервісі відповідно до порядку, визначеного пунктом 4.2.3. цих Правил, Учасник Акції отримує вільний доступ до 6 000+ фільмів, серіалів від CBS, BBC, Picture Box і ABC, 360+ фільмів, мультфільмів і епізодів серіалів з україномовним дубляжем і озвучуванням від SWEET.TV, контенту від Disney, Pixar, DreamWorks. Після спливу 3 (трьох) місяців із дати реєстрації Учасника Акції на сервісі відповідно до порядку, визначеного пунктом 4.2.3. Правил, доступ до контенту здійснюється на загальних засадах відповідно до умов користування сервісом «SWEET.TV». Послуги надає: ТОВ «ОТТ Україна», 03124, м. Київ, бульвар Гавела Вацлава, будинок 6, корпус 17, код ЄДРПОУ 41303621.


4.4.3. Для сервісу Київстар ТБ Подарунок у вигляді права вільного доступу до контенту за допомогою сервісу «Київстар ТБ». Зокрема, протягом 3 (трьох) місяців із дня реєстрації Учасника Акції на сервісі відповідно до порядку, визначеного пунктом 4.2.4. цих Правил, Учасник Акції отримує вільний доступ до 20 000 фільмів та 70 телеканалів, перегляду архіву телепередач, а також можливість активувати профіль з дочірніми акаунтами. Після спливу 3 (трьох) місяців із дати реєстрації Учасника Акції на сервісі відповідно до порядку, визначеного пунктом 4.2.4 Правил, доступ до контенту здійснюється на загальних засадах відповідно до умов користування сервісом «Київстар ТБ». Учасник акції, що є абонентом Київстар, буде автоматично переведений на стандартні умови надання послуги «Київстар ТБ» за пакетом «Сімейний» з платою за послугу 150 грн/місяць, яка буде стягуватися з мобільного рахунку абонента Київстар. У абонентів інших мобільних операторів послуга автоматично відключиться. Проте її можна буде самостійно підключити та оплачувати з банківського рахунку. Послуги надає: ПрАТ «Київстар», 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 53, код ЄДРПОУ 21673832.
Вимкнути промодоступ до послуги можна у додатку «Київстар ТБ» - «Профіль»-«Відключити промокод».


4.5. Учасник має право за своїм вибором скористатися Заохоченням повністю або частково, зокрема, отримати право вільного доступу до всього контенту або його частини, відповідно до пункту 4.4. Правил, на свій власний розсуд. 

4.6. Організатор Акції не несе відповідальності за відповідність контенту, до якого надається доступ, вимогам чинного законодавства України, дотримання у такому контенті прав третіх осіб, а також не несе відповідальності за можливі технічні та інші несправності у роботі Сервісів, до яких надається доступ у рамках цієї Акції.

4.7. Після спливу строків надання вільного доступу до Сервісів «MEGOGO.NET», «SWEET.TV», «Київстар ТБ» в рамках цієї Акції, на умовах, визначених в розділі 4 цих Правил, Учасник Акції має право за своїм власним вибором продовжити користування Сервісами відповідно до загальних умов надання послуг на цих Сервісах або відмовитися від такого користування.

4.8. Акція застосовується до кожної конкретної одиниці Акційної Продукції. Таким чином, у випадку придбання двох чи більше одиниць Акційної Продукції, Заохочення надається щодо кожної такої одиниці і не підсумовується. Заохочення за однією Акційною продукцією передбачає вільний доступ лише до одного сервісу, зазначеного в п. 1.4. цих Правил. 

4.9. У випадку будь-яких змін у складі контенту, який надається Учасникам Акції згідно із пунктом 4.4. Правил, такі зміни будуть опубліковані на сторінці Акції в мережі Інтернет за адресою: http://promo.satelit.ua

4.10. Організатор Акції не є стороною правовідносин, що виникають у зв’язку з використанням Учасником Сервісів на умовах Акції, Заохочення надається Адміністратором сервісу кожному Учаснику безпосередньо.


5. ТЕХНІЧНІ УМОВИ

5.1. Інформаційна підтримка Акції надається:

5.1.1. Організатором Акції за телефоном 0 800 305-990  (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Тарифікація дзвінків з телефонів мобільних операторів здійснюється за тарифами відповідного мобільного оператора, яким користується Учасник Акції.

5.1.2. Адміністратором сервісу «MEGOGO.NET»: за телефоном 0 800 601 234 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні).

5.1.3. Адміністратором сервісу «SWEET.TV»: за телефоном 2121 (дзвінки з мобільних телефонів в межах України безкоштовні) та за електронною поштою info@sweet.tv 

5.1.4. Адміністратором сервісу «Київстар ТБ»: за телефоном 0 800 300 466 (безкоштовно по Україні) та за електронною поштою apps@kyivstar.net.

5.2. Тарифікація доступу Учасників Акції до Сервісів за допомогою мережі Інтернет здійснюється відповідно з тарифами обраного Учасником Акції провайдера доступу до мережі Інтернет.


6. СПОСІБ І ПОРЯДОК ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ ПРО СТРОКИ І УМОВИ ЇЇ ПРОВЕДЕННЯ

6.1. Інформування Учасників Акції про умови участі проводиться шляхом розміщення інформації на сайті http://promo.satelit.ua. Інформацію про ці Правила та про зміну строків та умов проведення Акції також можна дізнатися на інформаційній лінії  0 800 305-990 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

6.2. У разі дострокового припинення проведення Акції, будь-яких інших змін або доповнень до умов і порядку проведення Акції, повідомлення про це буде опубліковано на сторінці http://promo.satelit.ua.

6.3. Організатор залишає за собою право вносити зміни і розміщувати додаткову інформацію про Акцію в порядку, визначеному пунктом 6.1. Правил. Нові умови набирають чинності з моменту їх розміщення. Учасник Акції підтверджує своє ознайомлення з новими умовами та зобов’язується перевіряти умови Акції та ці Правила. 


7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Організатор не примушує будь-яким чином Учасника Акції укладати із Адміністраторами сервісів «MEGOGO.NET», «SWEET.TV», «Київстар ТБ» після закінчення строків проведення Акції та використання Учасником Акції Заохочення, будь-яких договорів про надання послуг, що надаються із використанням зазначених Сервісів тощо.

7.2. Заохочення не підлягає заміні будь-яким іншим еквівалентом, у т.ч. грошовим. Учасник Акції не має права передавати або відчужувати Заохочення, отримане у зв'язку з участю в Акції.

7.3. Організатор та/або Адміністратори сервісів «MEGOGO.NET», «SWEET.TV», «Київстар ТБ» мають право відмовити Учаснику Акції в отриманні Заохочення у випадку невиконання останнім цих Правил або Угоди користувача, а також припинити надання вільного доступу до контенту на цій же підставі. Адміністратори сервісів самостійно визначають спосіб реалізації зазначених прав, включаючи, але не обмежуючись, блокування Учасників акції, в тому числі на власному сервісі, та/або анулювання Передплати, за що Організатор Акції відповідальності не несе.

7.4. Зберігання та обробку персональних та інших даних в межах правовідносин, що виникають між Адміністраторами сервісів «MEGOGO.NET», «SWEET.TV», «Київстар ТБ» та Учасником Акції здійснюють Адміністратори таких сервісів на умовах, визначених правилами користування відповідним сервісом.

7.5. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення Правил та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

7.6. У випадку виникнення будь-яких обставин, що перешкоджають проведенню Акції несправності або збою в мережі Інтернет, результатом яких подальше проведення Акції/надання заохочення стало неможливим, Адміністратори сервісів мають право тимчасово призупинити або зовсім припинити проведення Акції/надання заохочення.

7.7. Приймаючи участь у Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Організатор Акції не несе відповідальність за шкоду/збитки/витрати, яких зазнав Учасник Акції або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння даних Правил. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Заохочення, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації чи повторного отримання Заохочення.

7.8. Тарифікація дзвінків Учасника Акції та його доступу до засобів електронної пошти і соціальної мережі здійснюється відповідно до тарифів обраного Учасником Акції оператора мобільного зв’язку та провайдера мережі Інтернет.

7.9. Організатор Акції може в будь-який момент і без погодження з Учасником Акції поступитися своїми правами та обв’язками за цими Правилами третій особі.

7.10. Організатор не несе відповідальності за збої в роботі сервісів і припинення їхньої роботи, в тому числі внаслідок неправомірних дій третіх осіб (несанкціонований/неправомірний доступ тощо). Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість використання сервісів через їх технічні несправності.

7.11. Організатор Акції не несе відповідальності за якість послуг, які реалізуються (продаються, надаються, виконуються) за допомогою сервісів, зазначених в п. 1.4. цих Правил.

7.12. Учасник Акції усвідомлює та приймає той факт, що торговельна марка Satelit належать відповідному правовласнику, та інші об’єкти інтелектуальної власності, зазначені в цих Правилах належать відповідним правовласникам та охороняються законом, в тому числі у сфері інтелектуальної власності.