Умови гарантії

Гарантія
Шановний споживач!

ТМ «SATELIT» висловлює подяку за ваш вибір та гарантує високу якість і бездоганне функціонування даного виробу за умови дотримання правил його експлуатації.

З питань сервісу дзвоніть за телефоном:

або пишіть на пошту:
info@satelit.ua

Відділення сервісного центру
Умови гарантії

Термін гарантії телевізора – 12 місяців з дати придбання, але не більше ніж 24 місяці від дати виробництва, яка вказана на упаковці.    

Термін гарантії кронштейна – 36 місяців з дати придбання, але не більше ніж 48 місяці від дати виробництва, яка вказана на упаковці.    

Термін гарантії мультиварки – 24 місяці з дати придбання, але не більше ніж 36 місяців від дати виробництва, яка вказана на упаковці.    

Для запобігання можливих непорозумінь зберігайте протягом терміну служби документи, які додаються до товару при його продажу (розрахунковий документ, інструкцію з експлуатації, гарантійний талон). Термін служби пристроїв SATELIT за умов дотримання правил експлуатації – 5 років. Після закінчення терміну служби пристрою радимо звернутися в Авторизований сервісний центр для проведення профілактичних робіт та отримання рекомендацій для подальшої експлуатації виробу. Гарантія не розповсюджується на вироби, недоліки яких виникли внаслідок:    

1. Порушення споживачем правил експлуатації, зберігання чи транспортування товару, механічні ушкодження, що виникли після передачі товару споживачеві, 
відсутність заводського шильда (наклейка з вказанням серійного номера, моделі та дати виробництва) паспортний ідентифікатор.    

2. Дії третіх осіб: 

  • ремонт чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи схемо технічних змін не вповноваженими особами;
  • відхилення від Державних Технічних Стандартів України (ДСТУ) або відповідних технічних норм у роботі електричних, телекомунікаційних та кабельних мереж чи інших подібних зовнішніх факторів;
  • неправильної установки та підключення виробу.


3. Дії непереборної сили (військовий стан, стихійні явища, пожежа, блискавка тощо).    

4. Використання нестандартних та (або) неякісних видаткових матеріалів, приладдя, запасних частин, елементів живлення, носіїв інформації різних типів.    

5. Впливу шкідливих програм, сторонніх APK (АПК) доданків (наприклад, комп'ютерних вірусів, неякісного контенту).    

6. Результату некоректного відновлення/перепрограмування ПЗ (Програмне забезпечення), що призвело до виходу із ладу виробу, як самим користувачем, так і не уповноваженими особами. Прошивка надається виключно фахівцям сервісного центру. Заміна прошивки можлива лише в умовах сервісного центру його офіційними представниками.    

7. Використання виробу для підприємницької діяльності, а також в цілях, що не відповідають його прямому призначенню та що виходять за рамки особистих побутових потреб.    

8. Потрапляння усередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, пилу тощо або порушення правил експлуатації.    

9. Ремонту виробу у будь-яких установах, окрім Авторизованих сервісних центрів. Актуальний список сервісних центрів Ви можете знайти за адресою в Інтернеті: https://satelit.ua/warranty/service_branches    

Відкладення накипу незалежно від якості води, що використовується (чистка накипу не входить до гарантійного обслуговування та повинна регулярно проводитися Вами самостійно у відповідності до Інструкції з використання). Усунення вищезазначеного недоліку (візит майстра, ремонтні роботи пов’язані з заміною запасних частин та запасні частини) здійснюється за рахунок споживача. 

Будь-яку додаткову інформацію про сервіс ви можете отримати В Україні:

в Інтернеті:
satelit.ua/contacts
за телефоном:
0-800-211-501

Доповнення до інструкції з експлуатації

Під час купівлі виробу вимагайте його перевірки у Вашій присутності. Переконливо просимо Вас уважно вивчити основну інструкцію з експлуатації, умови гарантійних зобов’язань та безкоштовного сервісного обслуговування та перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер та найменування моделі придбаного Вами виробу повинні бути ідентичні записам у гарантійному талоні. 

Не допускається внесення в талон будь-яких змін чи виправлень. У випадку неправильного чи неповного заповнення гарантійного талону негайно зверніться до продавця. Гарантійний талон слід пред’являти при кожному зверненні до сервісного центру протягом всього гарантійного терміну. 

Даний виріб є технічно складним пристроєм побутового призначення. У разі дбайливого та уважного ставлення він буде надійно служити Вам довгі роки. Під час експлуатації не допускайте механічних ушкоджень, потрапляння всередину сторонніх предметів, рідин, комах, пилу тощо. 

Умовою безкоштовного обслуговування Вашого виробу протягом гарантійного терміну є його правильне та дбайливе використання, що не виходить за рамки особистих побутових потреб, відповідає вимогам інструкції компанії-виробника, при відповідній напрузі електричної мережі та за відсутністю механічних ушкоджень. Протягом усього терміну служби стежте за збереженням маркувальної наклейки з позначенням найменування моделі та серійного номеру виробу.

Пошкодження маркувальної наклейки тягне за собою припинення гарантійних зобов‘язань виробника та позбавлення права на безкоштовне сервісне обслуговування. 

Якщо придбаний Вами виріб потребує спеціальної установки чи підключення, Ви можете звернутися до уповноваженої організації, яка спеціалізується на наданні відповідних платних послуг. При цьому вимагайте відповідних дозвільних документів (ліцензій, сертифікатів тощо). Особа, що здійснює установку і підключення Вашого виробу, несе відповідальність за правильність проведеної роботи.

Пам‘ятайте, кваліфікована установка виробу має суттєве значення для його подальшого надійного функціонування, гарантійного обслуговування та безкоштовного сервісного обслуговування. Переконайтесь, що особа, яка здійснила установку, внесла всі необхідні дані у гарантійний талон. 

Якщо в процесі експлуатації виробу Ви вважатимете, що параметри його роботи відрізняються від викладених в інструкції з експлуатації, радимо звернутися за консультацією в організацію, що продала Вам товар, або в будь-який Авторизований сервісний центр, адреси і телефони яких можна дізнатися через безкоштовну інформаційну лінію.